ETKiNLiK

İlgili konu ile hakkındaki tüm içerikler sitemizden derlenerek aşağıda listelenmiş ve bilginize sunulmuştur.

MERSİN TANITIM GÜNLERİ ANKARA ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE YAPILIYOR

Mersin Tanıtım Günleri, 28 Nisan 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında 2. kez Ankara'da düzenlenecek. Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde  gerçekleştirilecek olan Mersin Tanıtım günlerine geçen sene olduğu gibi yoğun bir ilgi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 
27/04/2016 - 11:30

TRANSFORMERS ANKARA GORDİON AVM'YE GELİYOR

Transformers  Ankara Gordion AVM'de Şubat tatili boyunca sevenleriyle buluşacak. Yarıyıl tatilinin  gelmesiyele birlikte çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, bir çok alışveriş merkezinde  sergilenecek olan  birbirinden güzel ve enteresan etkinliklere katılabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
22/01/2016 - 10:00

CEPA SÖMESTİR FESTİVALİ BAŞLIYOR

Sömestir tatilinin başlaması ile birlikte birbirinden özel etkinlikler CEPA alışveriş merkezinde çocuklarla buluşuyor. CEPA AVM kış ve kar temasıyla dev alanda yarıyıl tatiline özel olarak çocuklara eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.Etkinlik programı ile ilgili detaylar şöyle:

Güncelleme Tarihi: 
22/01/2016 - 09:30

ATİYE PODİUM AVM KONSERİ

Atiye, sevenleriyle buluşmak üzere Ankara Podium Alışveriş Merkezine geliyor. Ankara'lılara çok keyifli dakikalar yaşatacak olan Atiye dilden dile söylenen şarkılarıyla ve sahne performansıyla sevenleriyle buluşacak. 7'den 70'e, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Atiye'nin konserini kaçırmayın. Podium AVM'deki konserin detayları aşağıda verilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 
13/01/2016 - 23:45

NİNJA TURTLES İLK KEZ ANKARA ARMADA AVM'YE GELİYOR

Armada AVM'nin sömestir için hazırladığı ve büyük ilgi görecek olan Teenage Mutant Ninja Turtles Etkinliği, tüm heyecanıyla Armada Alışveriş Merkezinde. Ninja Turtles eğlenceli etkinlikleriyle yarıyıl tatilini dolu dolu geçirmek için bütün çocukları ARMADA Alışveriş Merkezine bekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 
13/01/2016 - 15:30

LİMON ve ZEYTİN NEXT LEVEL AVM'YE GELİYOR

Sevilen çizgi kahramanlardan olan "Limon ve Zeytin"  Ankara'nın gözde AVM'lerinden birisi olan Next Level Alışveriş Merkezine geliyor. Çocukların yoğun ilgisini çekecek olan Limon ve Zeytin çocukları her zamanki gibi eğlendirecek ve sevindirecek. Çocuklarınızla  birlikte bu sevimli kahramanları Ankara'da Next Level'da görebilir  ve fotoğraf çektirme şansını elde edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
08/01/2016 - 17:30

MERSİN 11. ULUSLARARASI TARIM ve HAYVANCILIK FUARI

MERSİN 11. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında,  CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde 9 bin metrekare kapalı, 5 bin metrekare açık alanda düzenlenecektir.

Fuarın organizasyonunu Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş.ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası gerçekleştirecektir. Fuara, önemli fuarlara imza atan CNR HOLDİNG'de birikimleri ile katkıda bulunacaktır.
 

Güncelleme Tarihi: 
07/01/2016 - 13:30

12. ULUSLARARASI İSTANBUL MOBİLYA FUARI CNR EXPO

12. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı CNR Expo, Yeşilköy 'de  26 - 31 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

 ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen fuara  ülkemizin başarılı mobilya firmalarının yanı sıra bir çok uluslararası mobilya firması da katılım sağlayacaktır.

 

Güncelleme Tarihi: 
07/01/2016 - 13:00

KÜÇÜK PRENS İLE YOLCULUK KENTPARK AVM'DE BAŞLIYOR

Okulların yarı yıl tatiline yaklaşmamız ile birlikte,  alışveriş merkezleri birbirinden özel gösteri etkinlik ve aktiviteler ile çocukların ilgisini çekmeye hazırlanıyor. 15 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında Küçük Prens ile Yolculuk etkinliği Kentpark’ta görülebilecek. Bu özel etkinliğin ayrıntılarını aşağıda görebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
04/01/2016 - 22:45

HER PAZAR ARMADA'DA SİNEMA ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ

Ankara'nın sevilen Alışveriş Merkezlerinden biri olan Armada Cinemaximum Sinemalarında Pazar günleri çocuklar için sinema ücretsiz. Bu kaçırılmaz kampanya sadece Armada AVM'de. Siz de çocuğunuz ile keyifli bir Pazar günü geçirmek istiyorsanız, çocuklara ücretsiz sinema detayları şöyle:

Güncelleme Tarihi: 
04/01/2016 - 13:15

Pages