Çorum Belediyesi Emlak Vergisi Online Ödeme - Emlak Borcu Sorgulama

Çorum Belediyesi Emlak vergisi kapsamında her sene 2 kez tahsil edilen ödemelerinizi 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayan ve kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayan online ödeme sistemi, günden güne yaygın bir uygulama haline gelmektedir.

Çorum Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi ödemek ve emlak vergisi borcunuzu öğrenmek için aşağıda vermiş olduğumuz link butonuna tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Adres: Gazi Caddesi No: 2  19200 ÇORUM

TEL : 0 (364) 333 0 333

TEL : 0 (364) 225 08 10

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Çorum Kargı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Web Sayfası

Emlak vergisi mükellefiyeti olan konut sahipleri Çorum Kargı Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini ilgili belediyeye Mayıs ve Kasım aylarının sonunda yapmaları gerekiyor. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. 

Ödemelerinizi online yapamadığınız belediyeler için vergi borcu ödemeleriniz PTT posta çeki havalesi, banka havalesi ya da belediyeye bizzat giderek yapabilirsiniz. 

31 Mayıs Çorum Laçin Belediyesi Emlak Vergisi için Son Ödeme Tarihidir

Birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım tarihlerinde  olan emlak vergisi ödemelerinizi Çorum Laçin Belediyesi Emlak Vergisi servisine yapmayı unutmayınız. 

Laçin Belediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi konusunda bilgi edinmek için aşağıdaki linke mouse ile tıklayabilirsiniz.

Osmancık Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Mayıs ve Kasım konut sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi ödemelerinin yapıldığı aylardır. Çorum Osmancık Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi bu tarihleri geçirmeden yapmanızı öneririz. Belediyelerin bir çoğunda bulunan online ödeme sistemi sayesinde ödemeler kolayca oturduğunuz yerden yapılabilmektedir. Bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla bile yapılabilen ve  vatandaşlarımızın işini büyük ölçüde kolaylaştırmakta, vergi ödemesi konusunda konfor sağlamaktadır.

Sungurlu Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Çorum Sungurlu Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise Kasım ayının 30’una kadar yapabilirsiniz. Bu tarihleri geçirdiğiniz taktirde ödemelerinize faiz işleyeceğini unutmayınız. 

Bazı belediyelerce online ödeme sistemi sunulamamaktadır. Ödemelerinizi bu durumda banka havalesi ya da PTT posta çeki yöntemi ile yapabilirsiniz. 

Çorum Uğurludağ Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Bu sene de ilk taksit ödemesinin son günlerine yaklaştığımız Çorum Uğurludağ Belediyesi Emlak Vergisi tahsilatı için son ödeme tarihi 31 Mayıs mesai saati bitimine kadardır. İkinci taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım. Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Çorum Alaca Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) tarihine kadar yapmanız gereken ve her sene 2 kez tahsil edilen Çorum AlacaEmlak vergisi ödemelerinizi son ödeme tarihine kadar tamamlayınız. Bu tarihleri geçirdiğiniz taktirde ödemelerinize faiz işleyeceğini unutmayınız. 

Vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayan ve kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayan online ödeme sistemi, günden güne yaygın bir uygulama haline gelmektedir.

Pages