Çorum Belediyesi Emlak Vergisi Online Ödeme - Emlak Borcu Sorgulama

Çorum Belediyesi Emlak vergisi kapsamında her sene 2 kez tahsil edilen ödemelerinizi 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayan ve kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayan online ödeme sistemi, günden güne yaygın bir uygulama haline gelmektedir.

Çorum Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi ödemek ve emlak vergisi borcunuzu öğrenmek için aşağıda vermiş olduğumuz link butonuna tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Adres: Gazi Caddesi No: 2  19200 ÇORUM

TEL : 0 (364) 333 0 333

TEL : 0 (364) 225 08 10

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Çorum Uğurludağ Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Bu sene de ilk taksit ödemesinin son günlerine yaklaştığımız Çorum Uğurludağ Belediyesi Emlak Vergisi tahsilatı için son ödeme tarihi 31 Mayıs mesai saati bitimine kadardır. İkinci taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım. Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Çorum Alaca Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) tarihine kadar yapmanız gereken ve her sene 2 kez tahsil edilen Çorum AlacaEmlak vergisi ödemelerinizi son ödeme tarihine kadar tamamlayınız. Bu tarihleri geçirdiğiniz taktirde ödemelerinize faiz işleyeceğini unutmayınız. 

Vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayan ve kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayan online ödeme sistemi, günden güne yaygın bir uygulama haline gelmektedir.

Çorum Bayat Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sistemi

Emlak vergisi mükellefiyeti olan konut sahipleri Çorum Bayat Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini ilgili belediyeye Mayıs ve Kasım aylarının sonunda yapmaları gerekiyor. 

Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. Belirtilen son ödeme tarihleri geçirildiği durumlarda ödemesi yapılmayan vergi borçlarınıza faiz işleyecektir. Bu kapsamda emlak verginizi belirtilen tarihler öncesinde ödeyiniz

Çorum Dodurga Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Linki

Çorum Dodurga Belediyesi Emlak Vergisi ödemekle yükümlü olan konut sahipleri her sene olduğu gibi bu sene de ilk ödemelerini Mayısta sonraki ikinci taksit ödemelerini de Kasımda tamamlamaları gerekiyor. Emlak vergisi borcunu belediyeye sonradan yatıracak olan vatandaşlarımızı yasal faiz beklediğinden, cezalı duruma düşmemek için emlak vergisi borçlarınızı zamanında yatırmalılar. 

Çorum İskilip Belediyesi Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi

Çorum İskilip Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Online ödeme artık bir çok belediye tarafından aktif olarak hizmete sunulmuştur.

Çorum Kargı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Web Sayfası

Emlak vergisi mükellefiyeti olan konut sahipleri Çorum Kargı Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini ilgili belediyeye Mayıs ve Kasım aylarının sonunda yapmaları gerekiyor. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. 

Ödemelerinizi online yapamadığınız belediyeler için vergi borcu ödemeleriniz PTT posta çeki havalesi, banka havalesi ya da belediyeye bizzat giderek yapabilirsiniz. 

Pages