Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Üsküdar Belediyesi Borç Sorgulama

İstanbul Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İstanbul Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Üsküdar Belediyesi, Üsküdar, Üsküdar Logo, Üsküdar Belediyesi Logosu

İstanbul Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösteriniz. Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Üsküdar Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

 
Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Ordu Çamaş Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Ordu Çamaş Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için son tarih: 1. Taksit için 31 Mayıs, 2.

Güncelleme Tarihi: 
26/11/2013 - 14:45

Ordu Ünye Belediyesi Emlak Vergisi Online Ödeme Sayfası

Ordu Ünye Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2.

Güncelleme Tarihi: 
27/11/2013 - 23:00

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi Online Ödeme ve Hesaplama – 2001 ile 2500 cm³ Arası MTV Sorgulama Sistemi

Araç sahiplerini yakından ilgilendiren Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ve 2. Taksit ödemeleri bir önceki yıl olduğu gibi 31 Ocak ve 31 Temmuz son ödeme tarihleri dikkate alınarak tahsil edilecektir.

Motor Hacmi 2001 ve 2500 cc arasında olan araçlar için 2014 MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi - bir önceki yıla göre belli bir oranda arttırılarak aşağıdaki tabloda olduğu şekilde belirlenmiştir.

Güncelleme Tarihi: 
27/01/2014 - 10:30

Sivas Gölova Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Sivas Gölova Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) olarak belirlenmiştir. Emlak vergisi ödemelerinizi belediyenin emlak servislerine giderek ya da belediyeye ait banka hesap numaralarına havale yaparak gerçekleştirebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 15:45

Yozgat Çekerek Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme

Yozgat Çekerek Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 eşit ödeme halinde yapabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 
14/05/2014 - 17:15

Manisa Kula Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Manisa Kula Belediyesi Emlak Vergisi borçları 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 taksit olarak ödenmelidir. 

Vatandaşlarımızın bir çoğunu ilgilendiren Emlak Vergisi ilk taksit ödemeleri için gecikme faizi ödemek istemiyorsanız, sahip olduğunuz gayrimenkulün emlak vergisi ödemesini zamanında yapmanız önem teşkil etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 
24/05/2014 - 11:15

Pages