Axess ile 4 Adet 75 TL Opet Alışverişinize 30 TL Hediye!

Kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından Axess ile farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alışverişinize 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye!

Kampanya Detayları: 
 1. 1 Ekim – 15 Kasım 2013  tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan 75 TL ve üzeri 4. (dördüncü) akaryakıt veya otogaz alımına, Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında geçerli 30 TL akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecek chip-para hediye edilecektir. 
 2. Kampanyadan faydalanmaya başlamak için Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “OPET  yazıp bir boşluk bırakarak Axess kart numarasının son 4 hanesi”nin  (örnek SMS metni: OPET 7894) 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. 
 3. Free kart sahipleri 1,9 TL ücretle kampanyaya dahil olabilir. SMS ile başarılı bir şekilde kampanyaya kayıt olduktan sonra yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. 
 4. Kampanyadan faydalanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 75 TL ve üzeri tutarda en az dört harcama yapılması gereklidir. 
 5. Chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir. 
 6. Aynı gün içerisinde yapılan harcamalardan yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. 
 7. Kart sahibi, her bir kartı için kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL değerinde chip-para kazanabilir.
 8. Kazanılan chip-para’lar 4. (dördüncü) 75 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımından sonra anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecektir.  
 9. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 23 Kasım 2013’te silinecektir. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Carrefour Axess, Axess Exi-26 ve Neo, Neo Business asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilir.
 10. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,50 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir. 
 11. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Puan Geçerlilik Tarihi: 

Dördüncü 75 TL'lik alışverişten sonra yüklenecektir. Puan 22 Kasım'a kadar mutlaka kullanılmalıdır.

Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

KLiKSA.COM'DAN AXESS'E ÖZEL 100 TL CHiP-PARA

Kliksa ve Axess tarafından düzenlenen bu kampanya kapsamında 500 ile 999 TL arasında olan alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL Chip-Para Hediye edilecektir. Kampanya detayları ve koşulları şöyledir:

AXESS İLE GİTTİGİDİYORDAN 100 TL CHİP PARA

 Aklınızda 100 TL ye varan Chip Para Kazanmak varsa adres belli: gittigidiyor.com.

AXESS İLE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMELERİNİZ HEM TAKSİTLİ HEM DE HEDİYELİ

1 Ocak - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taştılar Vergisi dönemine girmiş bulunuyoruz. Bu kapsamda Axess Kartı olanlar için bir kampanya hazırlandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Axess ile ödeyenler, 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanacaklar. Ayrıca OtoPratik / Speedy mağazalarında ücretsiz kapsamlı check-up ve Energizer akülerde %30'a varan indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya detayları ve koşulları aşağıdaki gibidir:

Worldcard ile 4 HGS Geçişinizden 1 Tanesi Hediye!

Worldcard ile 30 Haziran 2013'e kadar  HGS etiketinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Yapı Kredi HGS'niz ile otoyol ve köprülerde her 4 geçişinizden biri World'den hediye!

Hepsiburada.com Worldcard Kampanyası ile 100 TL'ye kadar Worldpuan!

World'e özel Hepsiburada.com'dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla. Kaçırmayın!

Teknosa.com'a özel 16-17 Eylül tarihlerinde %10 Worldpuan

World’e özel %10 Worldpuan kampanyası, 16-17 Eylül 2013 tarihinde www.teknosa.com 'dan, Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde geçerli olup, %10 Worldpuan kampanyasından kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL olacaktır.

Pages