AXESS'DEN 2014 EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 5 TAKSİT

Emlak Vergisi ilk taksit ödemelerinin son gününe yaklaştığımız şu zamanlarda Axess kartı olanlar, 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri 5 taksit ile yapabiliyorlar. Bu kampanya 1 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli. Siz de 5 taksit imkanından faydalanmak için ödeme işlemi öncesinde VERGİ yazarak 4566'ya SMS atmayı unutmayın. Emlak Vergisi Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar şöyle:

Kampanya Detayları: 
 • Emlak Vergisi Ödemelerine 5 Taksit Kampanyasının geçerli olduğu kartlar:
  • Axess , Fish, Wings, Carrefour Axess, Axess exi-26, Axess Business, Axess KOBİ Kart, Wings Business
 • Kampanyanın geçerli olmadığı kartlar:​
  • Free kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • SMS kaydı sonrası kampanya kaydı gerçekleşecektir. Dolayısıyla SMS sonrası yapılan ödemeler taksitlendirilecektir.
 • Emlak Vergisi Ödemesi 100 TL ve üzeri olan vergi ödemeleri 5 taksitli olacaktır.
 • Kampanya, 1 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.
 • Emlak Vergisi Taksit Kampanyası Axess Kart ile sadece resmi dairelerden yapılan fiziksel ödemeler ve resmi dairelere ait web siteleri üzerinden yapılan ödemeler için geçerlidir
 • İnternet şubesi üzerinden yapılan ödemeler, taksit  kampanyası kapsamında olmayacaktır.
 • Kampanya iptali için IPTAL VERGİ yazıp 4566 ’ya SMS gönderilmelidir.
 • İşlemin gerçekleştirildiği POS makinası sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluk iş yerine aittir.
Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

AXESS'DEN 2014 EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

Emlak Vergisi ilk taksit ödemelerinin son gününe yaklaştığımız şu zamanlarda Axess kartı olanlar, 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri 3 taksit ile yapabiliyorlar. Bu kampanya 2 Haziran 2014 tarihine kadar geçerli. Siz de 3 taksit imkanından faydalanmak için ödeme işlemi öncesinde VERGİ yazarak 4566'ya SMS atmayı unutmayın. Emlak Vergisi Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar şöyle:

Axess ile 4 Adet 75 TL Opet Alışverişinize 30 TL Hediye!

Kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından Axess ile farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alışverişinize 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye!

AXESS'TEN YILBAŞI ALIŞVERİŞLERİNE 1 AY ERTLEME!

axess, akbank, 2014

YENİYIL yazıp 4566 SMS atın, 31 Aralık’a kadar yapacağınız 50 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerinizin ödemesini Şubat ayına erteleyin!

AXESS ile MTV ÖDEMELERİNİZE 3 TAKSİT FIRSATI, SON GÜN 31 OCAK!

axess mtv 2014, axess motorlu taşıtlar vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemelerinde son gün 31 Ocak olarak açıklandı. MTV ödemelerinizi Axess Business kartınızı kullanarak 3 taksitle yapabilirsiniz. MTV ödemelerini axess kartı ile yapanlar belirli Goldmaster ürünlerinde %50'ye varan indirim kazanıyor. Detaylar için Kampanya Detaylarına bakınız...

AXESS İLE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMELERİNİZ HEM TAKSİTLİ HEM DE HEDİYELİ

1 Ocak - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taştılar Vergisi dönemine girmiş bulunuyoruz. Bu kapsamda Axess Kartı olanlar için bir kampanya hazırlandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Axess ile ödeyenler, 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanacaklar. Ayrıca OtoPratik / Speedy mağazalarında ücretsiz kapsamlı check-up ve Energizer akülerde %30'a varan indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya detayları ve koşulları aşağıdaki gibidir:

KLiKSA.COM'DAN AXESS'E ÖZEL 100 TL CHiP-PARA

Kliksa ve Axess tarafından düzenlenen bu kampanya kapsamında 500 ile 999 TL arasında olan alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL Chip-Para Hediye edilecektir. Kampanya detayları ve koşulları şöyledir:

Pages