Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Bayraklı Belediyesi Borç Sorgulama

İzmir Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İzmir Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Bayraklı Belediyesi, Bayraklı, Bayraklı Logo, Bayraklı Belediyesi Logosu

İzmir Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Bayraklı Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Bayraklı Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Afyon Dazkırı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Emlak vergisi mükellefiyeti olan konut sahipleri Afyon Dazkırı Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini ilgili belediyeye Mayıs ve Kasım aylarının sonunda yapmaları gerekiyor. Yasal faiz ve cezalı ödeme yapmamak için belediyenin belirttiği tarihlerde ödeme yapmak tüm konut sahiplerinin lehine bir durumdur. 

Tokat Niksar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Tokat Niksar Belediyesi Emlak Vergisi borcunun ilk ödemesi her sene 31 Mayıs, ikinci ödemesi ise 30 Kasım tarihine kadar tamamlanmalıdır. Tüm belediyeler online ödeme sistemine sahip olmadığından, ödemelerinizi belediyeye bizzat giderek ya da PTT şubelerinden posta çeki havalesi yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ceza ya da faiz ödemek istemiyorsanız, Emlak Vergisi borçlarınızı bu tarihten önce yapmaya dikkat ediniz. 

Güncelleme Tarihi: 
03/12/2013 - 07:30

KİRA BEYANNAMESİ VERMEK İÇİN SON GÜN 25 MART 2014

2013 yılında ev ya da iş yerinizden kira geliri elde ettiyseniz, 25 Mart 2014 tarihine kadar beyannamenizi vermeyi unutmayınız. Gayrimenkul Sermaye İradı ya da kısa adıyla 2014 GMSİ olarak da bilinen, Kira geliri vergisi, Kira geliri beyannamesi ve Kira Vergisi Ödemeleri için tüm detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 
24/03/2014 - 21:30

Yozgat Akdağmadeni Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme Sayfası

Her sene 2 parça halinde tahsil edilemekte olan Yozgat Akdağmadeni Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi ilk ödeme - 31 Mayıs ve ikinci ödeme - 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız. 

Güncelleme Tarihi: 
14/05/2014 - 07:15

Manisa Demirci Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Her sene 2 taksit halinde yapılan Manisa Demirci Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız.

Ceza ya da faiz ödemek istemiyorsanız, Emlak Vergisi borçlarınızı bu tarihten önce yapmaya dikkat ediniz. Her geçen gün yaygınlaşan online ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemelerinizi belediyelerin internet sitelerinden kolayca yapabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 
24/05/2014 - 00:30

Kütahya Dumlupinar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Borç Ödeme

Her yıl olduğu gibi bu sene de ödenmesi gereken Kütahya Dumlupinar Belediyesi Emlak Vergisi’nin son ödeme günü Mayıs ayının sonu olarak belirlenmiştir. Dumlupinar Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi iki taksit halinde, birincisi 31 Mayıs ikincisi de 30 Kasım olacak şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 21:30

Pages