İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Buca Belediyesi, Buca, Buca Logo, Buca Belediyesi Logosu

İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Buca Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Buca Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Buca Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
comments powered by Disqus

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Konya Sarayönü Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

31 Mayıs son ödeme tarihli Konya Sarayönü Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da. Emlak verginizi zamanında ödemek ve bilgi almak için Konya Sarayönü Belediyesine ait olan ve aşağıda vermiş olduğumuz butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Trabzon Of Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Borç Sorgulama Ekranı

Birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım tarihlerinde  olan emlak vergisi ödemelerinizi Trabzon Of Belediyesi Emlak Vergisi servisine yapmayı unutmayınız. Ceza ya da faizli ödeme yapmamak için bu tarihlerde ödeme yapmaya özen gösteriniz. Emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden (tüm belediyelerde henüz yok) bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla online olarak  y

Ortaca Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Muğla Ortaca Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. Emlak vergisi borçlarınızı son ödeme gününden sonra yaparsanız yasal faizlerden de etkileneceksiniz.

Balıkesir Gönen Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Gönen Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise Kasım ayının 30’una kadar yapabilirsiniz. Bazı belediyelerin online ödeme sistemi bulunmaktadır ve emlak vergisi ödemelerini online olarak tahsil edebilmektedirler. Balıkesir Gönen Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz link adresine tıklamanız yeterlidir. Tıklayınız...

Adana İmamoğlu Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Adana İmamoğlu Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. Emlak vergisi borçlarınızı son ödeme gününden sonra yaparsanız yasal faizlerden de etkileneceksiniz.

Çanakkale Bozcaada Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Konut sahibi olduğunuz Çanakkale Bozcaada Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son Mayıs sonunda tamamlamanız gerekiyor.

2 Taksit olarak ödemek isteyenlerin ikinci ödemesi 30 Kasım’da, unutmayın.

Vergi borcu ödemelerinizi belediyeye ait PTT Posta çeki hesabına veyahut belediye tarafından belirtilen banka şubelerinden belediyenin hesap numarasına yapabilirsiniz.

Pages