Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Buca Belediyesi Borç Sorgulama

İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Buca Belediyesi, Buca, Buca Logo, Buca Belediyesi Logosu

İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Buca Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Buca Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Buca Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Kars Arpaçay Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Kars Arpaçay Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için son tarih: 1. Taksit için 31 Mayıs, 2.

Güncelleme Tarihi: 
21/11/2013 - 20:30

Artvin Yusufeli Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Her yıl 2 taksit olarak ödeyebileceğiniz Artvin Yusufeli Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım tarihine olacak şekilde tamamlanmalıdır. Ödenmeyen Emlak vergisi borçlarınıza aylık faiz işleyeceğinden, taksit ödemelerinizin zamanından önce yapılmasına özen gösteriniz. Her geçen gün yaygınlaşan online ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemelerinizi belediyelerin internet sitelerinden kolayca yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
22/11/2013 - 10:30

Giresun Bulancak Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama Ekranı

Online Ödeme sistemi olmayan belediyeler, hesaba havale ya da posta çeki ile ödeme yöntemiyle ödeme kabul etmektedirler. Giresun Bulancak Belediyesi Emlak vergisi online ödeme sistemine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız. 

Güncelleme Tarihi: 
23/11/2013 - 23:45

Ordu Kabadüz Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Ordu Kabadüz Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) olarak belirlenmiştir. Emlak Vergisi ödemelerinizi online olarak yapmak ve Ordu Kabadüz Belediyesi web sitesine erişmek için  aşağıdaki butona tıklayınız. Ödenmeyen Emlak Vergisi taksitlerinize gecikme faizi işleyeceğinden, ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösteriniz. 

Güncelleme Tarihi: 
26/11/2013 - 15:45

Tokat Basciftlik Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama Sistemi

Her yıl 2 taksit olarak tahsil edilen Tokat Basciftlik Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2.

Güncelleme Tarihi: 
03/12/2013 - 07:15

VERGİ HAFTASI NE ZAMAN KUTLANACAK?

"Vergi ödemek bir vatandaşlık görevidir" cümlesini herhalde 7-70'e herkes duymuştur. Vergi ödemenin önemli olduğu her bireye küçük yaştan itibaren aşılanmalıdır. Verginin öneminin anlaşılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası Vergi Haftası olarak kutlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 
24/02/2014 - 16:00

Pages