İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Buca Belediyesi, Buca, Buca Logo, Buca Belediyesi Logosu

İzmir Buca Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Buca Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Buca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Buca Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Buca Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: comments powered by Disqus

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Malatya Doğanyol Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

31 Mayıs son ödeme tarihli Malatya Doğanyol Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da. Doğanyol Belediyesi Posta çeki ve Doğanyol belediyesine ait hesap numaralarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Çankırı Korgun Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Konut sahibi olduğunuz Çankırı Kurşunlu Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son Mayıs sonunda tamamlamanız gerekiyor. 2 Taksit olarak ödemek isteyenlerin ikinci ödemesi 30 Kasım’da, unutmayın. 

Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Düzce Cumayeri Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Vergi Borç Sorgulama Sistemi

Düzce Cumayeri Belediyesi Emlak vergisi çerçevesinde yılda iki sefer yapmanız gereken 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar tamamlamalısınız. Online ödeme sistemi alt yapısı bazı belediyelerde olmadığından ödemelerinizi PTT posta çeki ile yapabilirsiniz. Ya da Banka Havalesi yöntemini kullanabilirsiniz. 

Cumayeri Belediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak için aşağıdaki linke mouse ile tıklayabilirsiniz.

Erzurum Pazaryolu Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Erzurum Pazaryolu Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. 

Tüm belediyeler online ödeme hizmetini sunmadığından, bu altyapı mevcut olmayan belediyelerde ödemeler PTT, banka ve vezneden tahsil edilecektir. 

Kırıkkale Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Kırıkkale Merkez Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. Cezalı duruma düşmemek ve faiz ödemesi yapmamak için emlak vergisi ödemelerinizi belirtilen tarihlerden önce tamamlamanız gerekmektedir. 

Kars Sarıkamış Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Kars Sarıkamış Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2.

Güncelleme Tarihi: 
21/11/2013 - 21:15

Pages