Isparta Eğridir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Isparta Eğridir Belediyesi Emlak Vergisi borçları 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 taksit olarak ödenmelidir.

Gecikme faizi işlememesi ve belediyedeki diğer işlemlerinizde sorun yaşanmaması için, ödemelerin vaktinde yapılması tüm vatandaşlarımız için önem arz etmektedir. Her geçen gün yaygınlaşan online ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemelerinizi belediyelerin internet sitelerinden kolayca yapabilirsiniz. Ancak bazı belediyeler online ödeme sistemine sahip olmadığından ya da henüz bu altyapıya sahip olmadığından bu durumda emlak vergisi ödemelerinin belediyeye bizzat giderek ya da PTT şubelerinden posta çeki havalesi yaparak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


ISPARTA EĞRİDİR BELEDİYESİ

TEL: 90 246 311 24 97
FAX: 90 246 311 24 98
MAIL: info@egirdir.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Isparta Atabey Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Sayfası

Isparta Atabey Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Isparta Atabey Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm belediyeler online ödeme sistemine sahip olmadığından, ödemelerinizi belediyeye bizzat giderek ya da PTT şubelerinden posta çeki havalesi yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 16:30

Isparta Gelendost Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme

Her yıl 2 taksit olarak ödeyebileceğiniz Isparta Gelendost Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım tarihine olacak şekilde tamamlanmalıdır.

Geciktirilen Emlak Vergisi ödemelerine yasal faiz işleyeceğinden, ödemelerin belirtilen tarihten önce yapılması önemlidir. Bir çok belediye online ödeme imkanı sunduğundan, Emlak Vergisi ödemelerinizi belediyeye gitmeden rahatça yapabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 16:45

Isparta Gönen Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Her yıl 2 taksit olarak ödeyebileceğiniz Isparta Gönen Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım tarihine olacak şekilde tamamlanmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 22:45

Isparta Keçiborlu Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Isparta Keçiborlu Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) olarak belirlenmiştir.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 23:00

Isparta Şarkikaraağaç Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Sayfası

Isparta Şarkikaraağaç Belediyesinde Başını sokacak bir evi olan tüm vatandaşlarımızın ödemesi gerekli vergilerden biri olan Emlak Vergisi ödemelerinde son güne yaklaşılıyor. 1. Taksit için bildirilen son ödeme tarihi 31 Mayıs.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 23:15

Isparta Senirkent Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama

Her sene olduğu gibi bu sene de Isparta Senirkent Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinde birinci taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs. Emlak Vergisi ikinci taksidini ise 30 Kasım’a kadar tamamlamanız gerekiyor.

Gecikme faizi işlememesi ve belediyedeki diğer işlemlerinizde sorun yaşanmaması için, ödemelerin vaktinde yapılması tüm vatandaşlarımız için önem arz etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 23:30

Pages