Kütahya Domaniç Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama Sistemi

Kütahya Domaniç Belediyesi sınırları içerisinde konut, işyeri, arsa sahibi olan vergi mükellefleri için ilk taksit  ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklandı. İkinci taksit ise 6 ay sonra yani 30 Kasım'a kadar ödenebilecek. 

Ödenmeyen Emlak Vergisi taksitlerinize faiz işleyeceğinden, ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösterilmelidir. Bazı ilçe belediyeleri Emlak Vergisi ödemeleri online olarak da kabul ettiğinden, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak bazı belediyeler online ödeme sistemine sahip olmadığından ya da henüz bu altyapıya sahip olmadığından bu durumda emlak vergisi ödemelerinin belediyeye bizzat giderek ya da PTT şubelerinden posta çeki havalesi yaparak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Emlak vergisi borcunuzu ödemek ve Kütahya Domaniç Belediyesi banka hesap numaralarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


Kütahya Domaniç Belediyesi

TEL: 0 274 661 30 02

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Kütahya Altıntaş Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Kütahya Altıntaş Belediyesi Emlak Vergisi ödemleri Mayıs ve Kasım aylarında 2 taksit halinde yapılabilecek olup, emlak vergileri için son ödeme tarihleri sırasıyla 31 Mayıs ve 30 Kasım olarak bildirilmiştir.  

Diğer vergi borçlarında olduğu gibi, Emlak Vergisi ödemelerinde de zamanında yapılmayan ya da geciktirilen Emlak Vergilerine yasal faiz işlemekte ve  emlak alım satım işlemlerinde aksaklıklar yaşanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 12:00

Kütahya Aslanapa Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Kütahya Aslanapa Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi, işyeri sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Kütahya Aslanapa Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 13:45

Kütahya Çavdarhisar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Kütahya Çavdarhisar Belediyesi

Kütahya Çavdarhisar Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Kütahya Çavdarhisar Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 15:30

Kütahya Dumlupinar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Borç Ödeme

Her yıl olduğu gibi bu sene de ödenmesi gereken Kütahya Dumlupinar Belediyesi Emlak Vergisi’nin son ödeme günü Mayıs ayının sonu olarak belirlenmiştir. Dumlupinar Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi iki taksit halinde, birincisi 31 Mayıs ikincisi de 30 Kasım olacak şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 21:30

Kütahya Emet Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme Sayfası

Kütahya Emet Belediyesi Emlak Vergisi ödemleri Mayıs ve Kasım aylarında 2 taksit halinde yapılabilecek olup, emlak vergileri için son ödeme tarihleri sırasıyla 31 Mayıs ve 30 Kasım olarak bildirilmiştir.

Geç yapılacak ödemelerde gecikme faizi dikkate alınacaktır. Bundan dolayı her zaman ödemenizi zamanında yapmaya dikkat etmeli ve ödeme yapmayı unutmayınız.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 21:45

Kütahya Gediz Belediyesi Emlak Vergisi Online Borç Ödeme ve Sorgulama

Her sene olduğu gibi bu sene de Kütahya Gediz Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinde birinci taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs. Emlak Vergisi ikinci taksidini ise 30 Kasım’a kadar tamamlamanız gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 22:00

Pages