Malatya Belediyesi Online Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Borcu Sorgulama

Bildiğiniz gibi, Malatya Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede 2 kez (yani 2 taksit) olmak üzere, Mayıs ve Kasım Aylarında yapılmaktadır. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. 

Online ödeme sayesinde Emlak vergisi borcunuz otomatik olarak Malatya Belediyesi hesaplarına geçerek, tahsilat güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bu uygulama Malatya Belediyesi tarafından da sunulmakta; Emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile rahatlıkla online olarak yapılabilmektedir.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

<p>
<br/>
<button class="button" style="background-color:lightblue" onClick="window.open(' https://webportal.malatya.bel.tr/web/guest/47');">
<spanclass="icon"> https://webportal.malatya.bel.tr/web/guest/47</span></button>
<br/>
<br/>
</p>

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Malatya Akçadağ Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Malatya Akçadağ Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir. Banka Havalesi ve PTT Posta Çeki yöntemlerini kullanarak borç ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Malatya Darende Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

31 Mayıs son ödeme tarihli Malatya Darende Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da

Banka Havalesi ve PTT Posta Çeki yöntemlerini kullanarak borç ödemelerinizi yapabilirsiniz. Emlak vergisi hakkında detaylı bilgi edinmek ve belediyenin internet sitesine erişmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Doğanşehir Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Ülkemizdeki tüm belediyelerce tahsil edilmekte olan Emlak vergisi bedelleri Mayıs ve Kasım ayında Malatya Doğanşehir Belediyesi hesabına 31 Mayıs’a kadar yapılabilecektir.

Malatya Doğanyol Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

31 Mayıs son ödeme tarihli Malatya Doğanyol Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da. Doğanyol Belediyesi Posta çeki ve Doğanyol belediyesine ait hesap numaralarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Malatya Hekimhan Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Kısayolu

Bu sene de ilk taksit ödemesinin son günlerine yaklaştığımız Malatya Hekimhan Belediyesi Emlak Vergisi tahsilatı için son ödeme tarihi 31 Mayıs mesai saati bitimine kadardır. İkinci taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım. 

Hekimhan Emlak vergisi konularıyla ilgili olarak borç ödeme ve borç sorgulama hakkında bilgi edinmek için belediyedeki ilgili kişilerle iletişime geçiniz.

Malatya Kale Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Web Sayfası

Malatya Kale Belediyesi tarafından her sene iki kez talep edilen emlak vergisinin birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım’da ödenmelidir. Son ödeme tarihini geçirdiğiniz emlak vergisi borçlarınızı belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Online ödeme sistemi alt yapısı bazı belediyelerde olmadığından ödemelerinizi PTT posta çeki ile yapabilirsiniz. Ya da Banka Havalesi yöntemini kullanabilirsiniz.

Pages