Menemen Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Menemen Belediyesi Borç Sorgulama

İzmir Menemen Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İzmir Menemen Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Menemen Belediyesi, Menemen, Menemen Logo, Menemen Belediyesi Logosu

İzmir Menemen Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Menemen Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Menemen Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Menemen Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Menemen Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

EMLAK VERGİSİ BAZI İLLERDE İKİ KATINA ÇIKACAK

2014 yılının Mart ayındaki yerel seçimler sonrasında Büyükşehir olacak 14 il ve eskiden beri Büyükşehir Belediyesi sınıfında olan belediyelerin emlak vergilerinin yaklaşık olarak iki katına çıkması bekleniyor. Detaylar haberin ayrıntılarında... 

Güncelleme Tarihi: 
02/01/2014 - 09:15

Sivas Koyulhisar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama

Evet, bu sene Emlak Vergisi ödemekle yükümlü olan Sivas Koyulhisar Belediyesi sınırları içerisinde konut ya da arsa sahibi olan vatandaşlarımız için 1 taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2014 olarak açıklandı. Peki ikinci taksit ne zaman ödenecek derseniz, onun da son ödeme günü 30 Kasım.

Güncelleme Tarihi: 
13/05/2014 - 15:30

Yozgat Sorgun Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Yozgat Sorgun Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Her sene 2 taksit halinde yapılan Yozgat Sorgun Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız. Ödemesi geciktirilen Emlak Vergisi ödemelerine yasal faiz işleyeceğinden, ödemelerin belirtilen tarihten önce yapılması son derece önemlidir.

Güncelleme Tarihi: 
23/05/2014 - 15:45

Manisa Soma Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Her yıl 2 taksit olarak ödeyebileceğiniz Manisa Soma Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım tarihine olacak şekilde tamamlanmalıdır.

Ceza ya da faiz ödemek istemiyorsanız, Emlak Vergisi borçlarınızı bu tarihten önce yapmaya dikkat ediniz. Bazı ilçe belediyeleri Emlak Vergisi ödemeleri online olarak da kabul ettiğinden, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
25/05/2014 - 22:45

Niğde Çiftlik Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Niğde Çiftlik Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Niğde Çiftlik Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödenmeyen Emlak vergisi borçlarına aylık faiz işleyeceğinden, taksit ödemelerinizin zamanından önce yapılmasına özen gösteriniz.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 18:00

Isparta Eğridir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Isparta Eğridir Belediyesi Emlak Vergisi borçları 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 taksit olarak ödenmelidir.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 16:15

Pages