Milas Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Muğla Milas Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. Belediyelerce belirtilen tarihten sonra yapılan ödemelere yasal faiz işleyecektir, ödemelerinizi son ödeme tarihinden sonra yapmanız durumunda cezalı ödeme yapmanız söz konusu olacaktır. Çoğu belediyelerce sunulan kredi kartı ile online ödeme sayesinde bir çok belediyeye gitmeye bile gerek kalmadan emlak vergisi ödemeleri rahatça yapılabilmektedir. Emlak vergisi borcunuzu yatırmak ve Muğla Milas Belediyesi Emlak Vergisi ödeme sitesine rahatlıkla kısayoldan ulaşmak için aşağıdaki butona basınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Adres: Milas Belediye Başkanlığı 48200 Milas/Muğla/TÜRKİYE

Tel: 0 (252) 512 14 16 - 0 (252) 512 10 25

Fax: 0 (252) 512 80 29

Halkla İlişkiler: 0 (252) 513 31 58

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Trabzon Araklı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Borç Sorgulama Ekranı

Senede iki kez taksitli olarak tahsil edilen Trabzon Araklı Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise 30 Kasım tarihinde. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. Online ödeme sistemi alt yapısı bazı belediyelerde olmadığından ödemelerinizi PTT posta çeki ile yapabilirsiniz.

Balıkesir Merkez Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Balıkesir Merkez Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede iki kez olmak üzere, 1. Taksit Mayıs ve 2.

Trabzon Düzköy Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Trabzon Düzköy Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Cezalı duruma düşmemek ve faiz ödemesi yapmamak için emlak vergisi ödemelerinizi belirtilen tarihlerden önce tamamlamanız gerekmektedir. Düzköy Belediyesi Vergi ödemeleri ile ilgili olarak Emlak Vergisi birimine ulaşmak için aşağıdaki butona basınız.

Konya Sarayönü Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

31 Mayıs son ödeme tarihli Konya Sarayönü Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da. Emlak verginizi zamanında ödemek ve bilgi almak için Konya Sarayönü Belediyesine ait olan ve aşağıda vermiş olduğumuz butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Doğanhisar Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Konya Doğanhisar Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. Emlak vergisi konularıyla ilgili olarak borç ödeme ve borç sorgulama hakkında bilgi edinmek için belediyedeki ilgili kişilerle iletişime geçiniz.

Emirgazi Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Borç Sorgulama Ekranı

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Konya Emirgazi Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. Bazı Belediyelerde Online ödeme imkanı olmadığından, ödemelerin Posta Çeki ya da banka hesabına havale / EFT yapmanız gerekmektedir.

Pages