Muğla Kavaklıdere Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Ödeme

Bu sene de ilk taksit ödemesinin son günlerine yaklaştığımız Muğla Kavaklıdere Belediyesi Emlak Vergisi tahsilatı için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. İkinci taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım. Devlete yaptığımız tüm diğer ödeme ve tahsilatlarda olduğu gibi, unutulan ya da sonradan yapılan emlak vergisi borcu ödemelerinde de faiz ve ceza dikkate alınacaktır. Online ödeme sistemi alt yapısı bazı belediyelerde olmadığından ödemelerinizi PTT posta çeki ile yapabilirsiniz. Ya da Banka Havalesi yöntemini kullanabilirsiniz. Muğla Kavaklıdere Belediyesi Emlak Vergisi ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Santral Tel :
0 252 5927026
Web sitesi:
www.kavaklidere.bel.tr
E - Posta:
info@kavaklidere.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Muğla Dalaman Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Muğla Dalaman Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede iki kez olmak üzere, 1. Taksit Mayıs ve 2. Taksit Kasım Aylarında yapılır. Emlak Vergisi ödemenizi 31 Mayıs’a kadar yapmanız gerekiyor.

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Balıkesir Sındırgı Belediyesi tarafından her sene iki kez talep edilen emlak vergisinin birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım’da ödenmelidir. Bu tarihleri geçirdiğiniz taktirde ödemelerinize faiz işleyeceğini unutmayınız. Online ödeme sistemi alt yapısı bazı belediyelerde olmadığından ödemelerinizi PTT posta çeki ile yapabilirsiniz.

Denizli Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama Sistemi

Denizli Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir. Ödemeler 31 Mayıs mesai bitimine kadar kabul edileceğinden, Ceza ya da faizli ödeme yapmamak için bu tarihlerde ödeme yapmaya özen gösteriniz. 

Memleketimizde bulunan bazı belediyelerde sunulan online ödeme sayesinde kredi kartınız ile emlak vergisi borcunu ödemek gerçekten büyük kolaylık.

Hadim Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Emlak Vergisi ödemeleri akla gelir. Konya Hadim Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu 31 Mayıs’a kadar, 2.

Konya Akşehir Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Konya Akşehir Belediyesince alınan emlak vergisi her yıl 2 kere olmak üzere 1. Ödeme 31 Mayıs ve 2.

Balıkesir Dursunbey Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her sene olduğu gibi bu sene de Balıkesir Dursunbey Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi 31 Mayıs’a kadar yapmanız gerekiyor.

Pages