Nevşehir Gülşehir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Nevşehir Gülşehir Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Nevşehir Gülşehir Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ceza ya da faiz ödemek istemiyorsanız, Emlak Vergisi borçlarınızı bu tarihten önce yapmaya dikkat ediniz.

Bazı Belediyeler tarafından sunulan kredi kartı ile ödeme sistemi sayesinde, Emlak Vergisi ödemelerinizi oturduğunuz yerden rahatça dertsiz br şekilde yapabilirsiniz.

Nevşehir Gülşehir Belediyesi  Emlak Verginizi kolay bir şekilde ödemek için bizzat belediye emlak servislerini ziyaret edebilir, belediyenin telefon ve interenet sitelerinden Emlak Vergisi hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


SİVAS GÜLŞEHİR BELEDİYESİ 

Adres    : Kızılırmak Cad. Belediye Pasajı Kat 3  
Telefon :  0 384 411 3003  
Faks     : 0 384 411 3905  
E-Posta: gulsehir_belediyesi@hotmail.com

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Nevşehir Acıgöl Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Nevşehir Acıgöl Belediyesi

Nevşehir Acıgöl Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 eşit ödeme halinde yapabilirsiniz.

Emlak vergisi borcunuzu ödemek ve Nevşehir Acıgöl Belediyesi banka hesap numaralarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 
29/05/2014 - 23:30

Nevşehir Avanos Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama

Avanos Belediyesi

Evet, bu sene Emlak Vergisi ödemek durumunda olan Nevşehir Avanos Belediyesi sınırları içerisinde konut ya da arsa sahibi olan vatandaşlarımız için 1 taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklandı. Peki ikinci taksit ne zaman ödenecek derseniz, onun da son ödeme günü 30 Kasım.

Güncelleme Tarihi: 
29/05/2014 - 23:45

Nevşehir Derinkuyu Belediyesi Emlak Vergisi Online Ödeme Sayfası

Nevşehir Derinkuyu Belediyesi Emlak Vergisi borçları 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 taksit olarak ödenmelidir. Geciktirilen Emlak Vergisi ödemelerine yasal faiz işleyeceğinden, ödemelerin belirtilen tarihten önce yapılması önemlidir. Bazı belediyeler internet siteleri üzerinden kredi kartı ile Emlak Vergisini ödeyebilme imkanı sunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 
29/05/2014 - 23:45

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme Sayfası

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 00:15

Nevşehir Kozaklı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Nevşehir Kozaklı Belediyesi

Nevşehir Kozaklı Belediyesi Emlak Vergisi 31 Mayıs (1. Taksit) tarihine kadar ödenmiş olmalıdır. Eğer Kozaklı Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi taksitli olarak yapacaksanız, ikinci taksidin son ödeme tarihi ise 30 Kasım.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 00:15

Nevşehir Ürgüp Belediyesi Emlak Vergisi Online Ödeme Ekranı

Emlak Vergisinin geç ödenmesi nedeniyle ilerde gecikme faizi ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman ödemenizi zamanında yapmaya dikkat etmeli ve ödeme yapmayı unutmamalısınız.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 00:15

Pages