Niğde Çamardı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Evet, bu sene Emlak Vergisi ödemek durumunda olan Niğde Çamardı Belediyesi sınırları içerisinde konut ya da arsa sahibi olan vatandaşlarımız için 1 taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklandı. Peki ikinci taksit ne zaman ödenecek? Emlak vergisi 2. taksidinin son ödeme tarihi 30 Kasım.

Ödenmeyen Emlak vergisi borçlarınıza aylık faiz işleyeceğinden, taksit ödemelerinizin zamanından önce yapılmasına özen gösteriniz. Kredi kartı ile ödeme kabul etmeyen belediyeler için hesaba havale ya da posta çeki ile ödeme yöntemi kullanılabilir.

Çamardı Belediyesi  Emlak Verginizi kolay bir şekilde ödemek için bizzat belediye emlak servisine gidebilirsiniz. Ayrıca belediyenin telefon ve interenet sitelerinden Emlak Vergisi hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çamardı Belediyesi  emlak vergisi servislerine ulaşmak ve ödeme yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


Niğde Çamardı Belediyesi

e-Posta: camardibelediyesi@hotmail.com
Telefon:   0 388 711 21 65 
Faks:  0 388 07112497

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Niğde Altunhisar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Niğde Altunhisar Belediyesi Emlak Vergisi borcunun ilk ödemesi her yıl 31 Mayıs, ikinci ödemesi ise 30 Kasım tarihine kadar tamamlanmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 17:15

Niğde Bor Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme / Sorgulama Sayfası

Niğde Bor Belediyesi Emlak Vergisi ödemleri Mayıs ve Kasım aylarında 2 taksit halinde yapılabilecek olup, emlak vergileri için son ödeme tarihleri sırasıyla 31 Mayıs ve 30 Kasım olarak bilirlenmiştir. Geç yapılacak ödemelerde gecikme faizi dikkate alınacaktır.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 17:45

Niğde Çiftlik Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Niğde Çiftlik Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Niğde Çiftlik Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödenmeyen Emlak vergisi borçlarına aylık faiz işleyeceğinden, taksit ödemelerinizin zamanından önce yapılmasına özen gösteriniz.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 18:00

Niğde Ulukışla Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama

Niğde Ulukışla Belediyesi  Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar yapılmalıdır.

Emlak Vergisinin geç ödenmesi nedeniyle ilerde gecikme faizi ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman ödemenizi zamanında yapmaya dikkat etmeli ve ödeme yapmayı unutmamalısınız.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 18:00

Kütahya Çavdarhisar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Kütahya Çavdarhisar Belediyesi

Kütahya Çavdarhisar Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Kütahya Çavdarhisar Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 15:30

Uşak Karahallı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Uşak Karahallı Belediyesi Emlak Vergisinin son ödeme tarihi bu yıl da 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) olarak belirlenmiştir. Emlak Vergisi borcuna faiz işlememesi için Uşak Karahallı Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar son günü  gelmeden vergi borcu ödemelerini tamamlanmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 23:00

Pages