Niğde Altunhisar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Niğde Altunhisar Belediyesi Emlak Vergisi borcunun ilk ödemesi her yıl 31 Mayıs, ikinci ödemesi ise 30 Kasım tarihine kadar tamamlanmalıdır.

Diğer vergi borçlarında olduğu gibi, Emlak Vergisi ödemelerinde de zamanında yapılmayan ya da geciktirilen borçlara yasal faiz işlemekte ve tapu işlemlerinde aksaklıklar yaşanmaktadır. Emlak vergisi ödemelerinizi belediyenin emlak servislerine giderek ya da belediyeye ait banka hesap numaralarına havale yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Belediyenin telefon ve interenet sitelerinden Emlak Vergisi hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda Altunhisar Belediyesinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


NİĞDE ALTUNHİSAR BELEDİYESİ 

Adres Orta Mahalle Mehmet Arıöz sokak No:5 51600 Altunhisar/NİĞDE
Telefon 0 388 611 2305
Faks 0 388 611 2146
E-mail altunhisar@altunhisar.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Niğde Bor Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme / Sorgulama Sayfası

Niğde Bor Belediyesi Emlak Vergisi ödemleri Mayıs ve Kasım aylarında 2 taksit halinde yapılabilecek olup, emlak vergileri için son ödeme tarihleri sırasıyla 31 Mayıs ve 30 Kasım olarak bilirlenmiştir. Geç yapılacak ödemelerde gecikme faizi dikkate alınacaktır.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 17:45

Niğde Çiftlik Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Niğde Çiftlik Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Niğde Çiftlik Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödenmeyen Emlak vergisi borçlarına aylık faiz işleyeceğinden, taksit ödemelerinizin zamanından önce yapılmasına özen gösteriniz.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 18:00

Niğde Ulukışla Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama

Niğde Ulukışla Belediyesi  Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar yapılmalıdır.

Emlak Vergisinin geç ödenmesi nedeniyle ilerde gecikme faizi ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman ödemenizi zamanında yapmaya dikkat etmeli ve ödeme yapmayı unutmamalısınız.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 18:00

Niğde Çamardı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Evet, bu sene Emlak Vergisi ödemek durumunda olan Niğde Çamardı Belediyesi sınırları içerisinde konut ya da arsa sahibi olan vatandaşlarımız için 1 taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklandı. Peki ikinci taksit ne zaman ödenecek? Emlak vergisi 2. taksidinin son ödeme tarihi 30 Kasım.

Güncelleme Tarihi: 
27/05/2014 - 18:15

Manisa Köprübaşı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama Sistemi

Başını sokacak bir evi olan tüm vatandaşlarımızın ödemesi gerekli vergilerden biri olan Emlak Vergisi ödemelerinde son güne yaklaşılıyor. 1. Taksit için bildirilen son ödeme tarihi 31 Mayıs.

Manisa Köprübaşı Belediyesi  Emlak Verginizi kolay bir şekilde ödemek için bizzat belediye emlak servislerini ziyaret edebilir, belediyenin telefon ve interenet sitelerinden Emlak Vergisi hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
24/05/2014 - 11:00

Kütahya Pazarlar Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Sayfası

Kütahya Pazarlar Belediyesinde başını sokacak bir evi olan tüm vatandaşlarımızın ödemesi gerekli vergilerden biri olan Emlak Vergisi ödemelerinde son güne yaklaşılıyor. 1. Taksit için bildirilen son ödeme tarihi 31 Mayıs. Pazarlar Belediyesi  2. Taksit ödemesi için son tarih ise 30 Kasım.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 22:30

Pages