Rize Güneysu Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Birinci ve ikinci taksit ödemeleri 31 Mayıs ve 30 Kasım olan Rize Güneysu Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi en geç bu tarihe kadar yapmanız gerekiyor. 

Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. 

Güneysu Emlak vergisi konularıyla ilgili olarak borç ödeme ve borç sorgulama hakkında bilgi edinmek için belediyedeki ilgili kişilerle iletişime geçiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
İletişim Tel :  +90 (464) 344 11 05 - Fax +90 434 344 12 23
Adres : Güneysu Belediyesi Yusuf Hoca Cad. P.K 53350 Güneysu Rize
E-mail : iletisim@guneysu.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

31 Mayıs Rize Çayeli Belediyesi Emlak Vergisi için Son Ödeme Tarihi

Her sene olduğu gibi bu sene de Rize Çayeli Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi 31 Mayıs’a kadar yapmanız gerekiyor. Kasım ayında ikinci taksit ödemenizi 30’una kadar yapmayı unutmayın. Ödemelerinize faiz işlememesi için belirtilen tarihlerde ödeme yapmanızda fayda var. 

Belediyelerin bir çoğunda bulunan online ödeme sistemi sayesinde ödemeler kolayca oturduğunuz yerden yapılabilmektedir.

Rize Fındıklı Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Online Emlak Borcu Sorgulama Sistemi

Ülkemizdeki tüm belediyelerce tahsil edilmekte olan Emlak vergisi bedelleri Mayıs ve Kasım ayında Rize Fındıklı Belediyesi hesabına 31 Mayıs’a kadar yapılabilecektir. Son ödeme tarihini geçirdiğiniz emlak vergisi borçlarınızı belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. 

Rize İyidere Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

31 Mayıs son ödeme tarihli Rize İyidere Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da

İyidere Belediyesi Posta çeki ve İyidere belediyesine ait hesap numaralarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Rize Kalkandere Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Linki

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Rize Kalkandere Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi, üzere 1. Ödeme 31 Mayıs ve 2. Ödeme 30 Kasım olarak yatırmanız gerekiyor. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var.

Belediyelerin bazılarında online ödeme sistemi bulunmamaktadır.

Rize Pazar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Rize Pazar Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme Mayıs ve ikinci ödeme Kasım aylarında olacak şekilde tahsil edilecek olup, ödemeyi son güne bırakmayınız. 

Son ödeme tarihini geçirdiğiniz emlak vergisi borçlarınızı belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Bazı belediyelerce online ödeme sistemi sunulamamaktadır. Ödemelerinizi bu durumda banka havalesi ya da PTT posta çeki yöntemi ile yapabilirsiniz. 

Rize Çamlıhemşin Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Rize Çamlıhemşin Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir. Bu tarihleri geçirdiğiniz taktirde ödemelerinize faiz işleyeceğini unutmayınız.

Bir çok belediye tarafından sunulmaya başlanılan online borç sorgulama ve ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemeleri online olarak bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla bile yapılabilmektedir.

Pages