İzmir Torbalı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İzmir Torbalı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Torbalı Belediyesi, Torbalı, Torbalı Logo, Torbalı Belediyesi Logosu

İzmir Torbalı Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Torbalı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Torbalı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Torbalı Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Torbalı Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
comments powered by Disqus

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Günyüzü Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Günyüzü Belediyesi Borç Sorgulama

2013 Emlak Vergisi ödeme için son ödeme tarihi Günyüzü Belediyesi için 31 Mayıs'tır. Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri online olarak da hizmet vermektedirler.

Derbent Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Ödeme

Konut sahibi olduğunuz Konya Derbent Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son Mayıs sonunda tamamlamanız gerekiyor. 2 Taksit olarak ödemek isteyenlerin ikinci ödemesi 30 Kasım’da, unutmayın. Yasal faiz ve cezalı ödeme yapmamak için belediyenin belirttiği tarihlerde ödeme yapmak tüm konut sahiplerinin lehine bir durumdur. Konya Derbent Belediyesi Emlak Vergisi Borcu ödemenizi yapmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Konya Selçuklu Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

31 Mayıs son ödeme tarihli Konya Selçuklu Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor.

Trabzon Şalpazarı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Mayıs ve Kasım konut sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi ödemelerinin yapıldığı aylardır. Trabzon Şalpazarı Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi bu tarihleri geçirmeden yapmanızı öneririz. Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz.

Ula Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama Ödeme

Muğla Ula Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. Belirtilen son ödeme tarihleri geçirildiği durumlarda ödemesi yapılmayan vergi borçlarınıza faiz işleyecektir. Emlak vergisi hakkında detaylı bilgi edinmek ve belediyenin internet sitesine erişmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Balıkesir İvrindi Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Konut sahibi olduğunuz Balıkesir İvrindi Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım’a kadar yapınız. Belirtilen son ödeme tarihleri geçirildiği durumlarda ödemesi yapılmayan vergi borçlarınıza faiz işleyecektir. Online ödeme sistemi alt yapısı bazı belediyelerde olmadığından ödemelerinizi PTT posta çeki ile yapabilirsiniz. Ya da Banka Havalesi yöntemini kullanabilirsiniz. 

Pages