Yozgat Sorgun Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Yozgat Sorgun Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Her sene 2 taksit halinde yapılan Yozgat Sorgun Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız. Ödemesi geciktirilen Emlak Vergisi ödemelerine yasal faiz işleyeceğinden, ödemelerin belirtilen tarihten önce yapılması son derece önemlidir.

Yozgat Sorgun Belediyesi  Emlak Verginizi kolay bir şekilde ödemek için bizzat belediye emlak servislerini ziyaret edebilir, belediyenin telefon ve interenet sitelerinden Emlak Vergisi hususunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bazı belediyeler internet siteleri üzerinden kredi kartı ile Emlak Vergisini ödeyebilme imkanı sunmaktadır. Yozgat Sorgun Belediyesi de bunlardan biridir.

Yozgat Sorgun Belediyesi  emlak vergisi servislerine ulaşmak ve kredi kartınız ile online olarak ödeme yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yozgat Yenifakılı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Yozgat Yenifakılı Belediyesi Emlak Vergisi borçları 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 taksit halinde ödenmelidir. Ödenmeyen Emlak Vergisi taksitlerinize faiz işleyeceğinden, ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösteriniz.

Emlak Vergisini Online Ödeme imkanı sağlamayan belediyelere ödemelerinizi posta çeki ile ya da bizzat belediyeye giderek yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
23/05/2014 - 16:00

Manisa Salihli Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme Ekranı

Manisa Salihli Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar 2 eşit ödeme halinde yapabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 
24/05/2014 - 11:30

Kütahya Simav Belediyesi Emlak Vergisi Online Borç Ödeme ve Sorgulama

Her sene 2 taksit halinde yapılan Kütahya Simav Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız. Geciktirilen Emlak Vergisi ödemelerine yasal faiz işleyeceğinden, ödemelerin belirtilen tarihten önce yapılması önemlidir.

 Kütahya Simav Belediyesi internet sitesi üzerinden kredi kartı ile Emlak Vergisini ödeyebilme imkanı sunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 23:00

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme Sayfası

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi

Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi sınırları içinde konut, emlak, arsa, arazi sahibi olanlar için Emlak Vergisi ödemesi son günü yaklaşıyor. Nevşehir Hacıbektaş Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım olmak üzere 2 taksit halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
30/05/2014 - 00:15

Manisa Sarıgöl Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Her yıl 2 taksit olarak ödeyebileceğiniz Manisa Sarıgöl Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım tarihine olacak şekilde tamamlanmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 
24/05/2014 - 12:00

Kütahya Tavşanlı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama Sistemi

Kütahya Tavşanlı Belediyesi Emlak Vergisi 31 Mayıs (1. Taksit) tarihine kadar ödenmiş olmalıdır. Eğer Tavşanlı Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi taksitli olarak yapacaksanız, ikinci taksidin son ödeme tarihi ise 30 Kasım.

Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 23:15

Pages